.
Strona Główna Zaginione / Znalezione Psy i inne zwierzęta
Korzystając z Serwisu możesz zamieścić zgłoszenie zaginięcia lub znalezienia psa, bądź innego zwierzaka.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zaginęła suczka rasy manchester terrier (Warszawa Bemowo)
Autor Wiadomość
Bart668

Wysłany: 2014-04-26, 19:41   Zaginęła suczka rasy manchester terrier (Warszawa Bemowo)

24 kwietnia 2014 r. w Warszawie na Bemowie (Jelonki) zginęła 15-letnia suka rasy manchester terrier - średniej wielkości, czarna podpalana z posiwiałym pyskiem. Na podbrzuszu tatuaż N007. Na boku tłuszczak. Wabi się Pera. Niedosłyszy. Proszę o informację, jeśli ktoś widział takiego błąkającego się psa. Dla znalazcy oczywiście nagroda.

Jeśli ktokolwiek mógł widzieć Perę, bardzo proszę o kontakt na numer 600-213-633.
Dziękuję, Bartosz Kulczycki

Kora

Numer telefonu: 0503 348 960
Wysłany: 2014-04-29, 19:59   

O suni wiem z innych portali, mam nadzieje ze ktos ja znalazl niestety wiem tez ze ludzie nie znaja sie na rasach zwlaszcza ze sunia jest starsza. nastepna sprawa jest jej tatuaz w pachwinie (tez przyzwyczajenie ucho o pachwinie sie zapominaja) . Litera N pierwsa to ZK oddz.Poznan pracuja wtorek-czwartek , sroda-piatek zaginela 24 czwartek moze sie nie dopatrzyli tatuazu, a szybko interpretuja ze starszy psiak to go porzucony. Dzis byl wtorek moze ktos zadzwonil jednak do Poznania bywa ze ZK nie ma juz namiarow na hodowle bo nie istnieje, lub hodowca nie ma juz namiarow na Panstwa. Musicie Panstwo zadzwonic do ZK Poznan zglosic zaginiecie. Sprawdzic tez w okolicznych klinikach np.na Powstancow, lekarze Weci tez nie znaja sie na rasach. sprawdzaja czy pies nie ma chipa. Ostatnia sprawa to SITA musicie sprawdzic czy cos sie nie stalo.
Powodzenia
Ostatnio zmieniony przez Kora 2014-04-29, 20:00, w całości zmieniany 1 raz  

Odpowiedz do tematu