.
Strona Główna Zaginione / Znalezione Psy i inne zwierzęta
Korzystając z Serwisu możesz zamieścić zgłoszenie zaginięcia lub znalezienia psa, bądź innego zwierzaka.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Duży rudawy psiak przy moście północnym
Autor Wiadomość
pczarna01

Wysłany: 2013-05-21, 17:58   Duży rudawy psiak przy moście północnym

Dziś koło 18:00 znajomy łowiąc ryby przy moście północnym od strony Białołęki znalazł na małej wysepce sporej wielkości psiaka. Niestety nawet nie wiem czy to pies czy suka. Na zdjęciach widać że ma charakterystyczną sierść, jest raczej starszawy, ma na sobie brązową obrożę bez adresówki. Znajomy przeniósł go przez bagno na ląd ale niestety pies prawie od razu zawrócił się i wrócił na wysepkę jakby na kogoś czekał... Jest mocno zachudzony ale bardzo łagodny.
Jutro znajomy zawiezie mu jedzenie i sprawdzi czy psiak dalej tam jest (podobno na wysepce było dość sporo śladów jakby psina dłużej tam się kręciła).

Może ktoś poznaje psiaka albo mieszka niedaleko i mógłby dać mu schronienie?

2.jpg
Plik ściągnięto 20 raz(y) 209.62 KB

1.jpg
Plik ściągnięto 74 raz(y) 249.33 KB

Kora

Numer telefonu: 0503 348 960
Wysłany: 2013-05-21, 20:55   

Z dwojga zlego lepsze Schronisko trzeba powiadomic SM byc moze pies ma chipa.

ilon 

Wysłany: 2013-05-22, 08:18   

nie jestem przekonana, ale może to Klapa http://www.gumtree.pl/c-V...ieckie-warszawa

[ Dodano: 2013-05-22, 10:36 ]
wklejam treść ogłoszenia:

ZAGINĘŁA NASZA SUNIA-KLAPA. Błagam, jeśli ktoś widział, znalazł ją proszę o kontakt!!!!!!! Sunia jest wzięta ze schroniska i jest trochę nieufna do obcych ale to bardzo łagodny pies. Ma 8 lat. Ma różową obrożę w kwiatki. Zaginęła 7/02 ok godz. 14 - Warszawa Białołęka okolice Głębockiej. BŁAGAM O POMOC. Bardzo się martwimy. tel. 604 274 964 lub 501 068 634 o każdej porze dnia i nocy.

pczarna01

Wysłany: 2013-05-22, 20:48   

kurcze może i jest podobieństwo... Nie wiem czy dzwonić pod ten nr i rozbudzać nadzieje... Znajomy był tam dziś ale nie spotkał tego psa (nawet nie wiemy czy to pies czy suka) jutro jeszcze tam zajrzy.

ilon 

Wysłany: 2013-05-23, 08:34   

Ja już dałam znać. Warto było by określić dokładniej miejsce, gdzie może przebywać, ponieważ wiem, że Państwo Klapy będą szukać tego psa.

pczarna01

Wysłany: 2013-05-23, 10:54   

Piesek był widziany przy samym moście północnym po stronie Białołęki po prawej stronie (stojąc przodem do Wisły) w zaroślach nad samą wodą, na takiej jakby wysepce przy samym brzegu. Jeśli mój znajomy jeszcze go dziś spotka dam więcej informacji i może uda nam się jakoś go przytrzymać albo zawołać Straż Miejską.

Odpowiedz do tematu