home Inne Jak wygląda proces zamawiania naklejek reklamowych?

Jak wygląda proces zamawiania naklejek reklamowych?

Każda firma parająca się drukiem materiałów reklamowych posiada określone procedury organizacji czasu realizacji zamówienia składanego przez klienta. Każda czynność takiej osoby zostaje odnotowana w systemie, a każdy jej odzew, komentarz i mail zostanie skrupulatnie zarchiwizowany. Naklejki reklamowe też posiadają takie procedury.

Jak zamówić naklejkę reklamową?

Jeśli już zdecydowaliśmy się na taką formę reklamy, musimy postawić kolejne kroki, aby nasz plan zrealizować. Pierwszym konkretnym krokiem będzie odezwanie się do wybranej firmy i poinformowanie, na jakich produktach nam zależy. Po wstępnym wysłuchaniu naszych potrzeb konsultant będzie nam w stanie powiedzieć, jaki rodzaj naklejek będzie dla nas najbardziej odpowiedni i czego potrzebuje firma, aby działać dalej. Po wybraniu rodzaju naklejki należy wysłać firmie wykonującej projekt, który powinien zostać opracowany w kolorystyce CMYK, w rozdzielczości 150 dpi oraz w skali 1:1, żeby wszystko, co zostanie wydrukowane, miało wysoką jakość. Po akceptacji projektu firma wykonawcza przystępuje do właściwego druku.

Naklejki reklamowe – czas realizacji

Czas realizacji zamówienia zależy od jego stopnia skomplikowania i od tego, czy zamawiane naklejki mają być jednakowe, czy też nie oraz w jakiej ilości potrzebujemy je nabyć. Zwykle jednakowe naklejki o tym samym wzorze, zamawiany w dosyć dużym nakładzie dostaniemy zdecydowanie najszybciej dzięki możliwości skorzystania z techniki drukowania zwanej offsetem. Dobrze zaprojektowana i wykonana naklejka dotrze do nas zwykle za pośrednictwem firmy kurierskiej, która paczki dostarcza w ciągu jednego, maksimum dwóch dni roboczych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *